Результативність інформаційних послуг бібліотеки Львівської політехніки

2019-05-16

Видавництво Львівської політехніки
Lviv Politechnic Publishing House

The analysis of the effectiveness of the introduction of new information service of the Scientific Library of Lviv Polytechnic National University for the advancement of scientific journals to scientometric databases is presented. The role of university libraries as active agents of scientific communication is determined.

бібліотека, науковий журнал, наукометрична база даних, редакційна політика, контент-аналіз

Петрушка А. Результативність інформаційних послуг бібліотеки Львівської політехніки / Аліна Петрушка, Андрій Пелещишин // Інформація, комунікація, суспільство 2019 : матеріали 8-ої Міжнародної наукової конференції ІКС-2019, 16-18 травня 2019 року, Чинадієво. — Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2019. — С. 119–120. — (Бібліотечна, архівна та музейна діяльність в умовах розвитку інформаційного суспільства).

Endorsement

Review