Ефективність автоматизованої системи в підтримці управлінських рішень

Розглядаються проблеми автоматизації процесу управління підприємствами засобами моделювання під час аналізу, контролю і прогнозування джерел фінансування. Запропоноване програмне забезпечення АРМ менеджера, яке дасть змогу дослідити існуючі умови діяльності та розробити заходи щодо напрямків розвитку підприємства у довгостроковій перспективі. Це сприятиме системному аналізу та можливості моделювання різних ситуацій у фінансово-господарській діяльності підприємства. The problems of enterprises management automation process by means of modeling during analysis, and prognostication of sourcing are contemplate. AWP manager Software, which is offered, allows to investigate the existent terms of activity and to develop measures on directions of enterprise development in a long-term prospect. It will contribute to system analysis and to possibility in modeling of different situations in financially - economic enterprise activity.

Синякова О. С. Ефективність автоматизованої системи в підтримці управлінських рішень / О. С. Синякова // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2009. – № 647 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 605–609. – Бібліографія: 1 назва.