Thumbnail Image

Видавництво Львівської політехніки

How will we acquire structured information from Web? Of course, we can manually enter information to the huge knowledge base – like Wikipedia. But much better to use machine learning algorithms to extract hundred of thousands of facts from unstructured texts and semi-structured sources. We can “macro-read” the web to populate ontologies. It is much easier than solving the full NLP problem.

база знань, добування інформації, макро-читання, web content mining, information extraction

Циганок Д. Консолідація інформації отриманної з мережі інтернет та напівавтоматичне наповнення бази знань / Денис Циганок // Інформація, комунікація, суспільство : матеріали І Міжнародної наукової конференції ІКС-2012, 25–28 квітня 2012 року, [Львів] / Національний університет "Львівська політехніка", Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності, Кафедра інформаційних систем та мереж. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2012. – С. 260–261. – Бібліографія: 2 назви.

Endorsement

Review