Національний університет "Львівська політехніка"

У розвинутих країнах державні органи збільшують розмір оподаткування монополістів, підвищуючи ставки банківського кредиту, не надаючи субсидій. Одночасно заохочують створення малого підприємництва, проте тільки противагу монополіям не головного чинника зростання економічного. Потреба реформування і вдосконалення антимонопольного регулювання товарних ринків в Україні розглянуто в даній роботі.

монополія, методи регулювання монополій, регулювання товарних ринків, ринкова система, регулювання товарних ринків, податкова система

Купчак О. Механізм антимонопольного регулювання товарних ринків: реформування і вдосконалення / Оксана Купчак // Студентська молодь і науковий поступ : матеріали VI Міжвузівської щорічної наукової студентської конференції / Львівський університет бізнесу і права ; за редакцією доктора економічних наук, професора Л. А. Янковської. – Львів, 2009. – C. 130–134. – Бібліографія: 4 назви.