Один з перших залізобетонних мостів Європи, збудований у Львові

Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Описано конструктивне рішення першого у Львові, збудованого в 1894 р. залізобетонного аркового містка, результати його обстеження, характер виявлених дефектів та загальний технічний стан, а також технологічну схему ремонтно-відновлюваних робіт і застосовані при цьому матеріали і технології. The structural decision of the first is described in Lviv, built in 1894 the reinforced concrete arched bridge, results of his inspection, character of found out defects and common technical state, and also technological chart of the repair-restored works and materials and technologies are applied here.

Кваша В. Г. Один з перших залізобетонних мостів Європи, збудований у Львові / В. Г. Кваша, Б. Г. Гнідець, О. В. Панченко // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2006. – № 562 : Теорія і практика будівництва. – С. 50–56. – Бібліографія: 2 назви.

Endorsement

Review