Аналіз ролі ком'юніті-менеджера у студентських онлайн-середовищах

Видавництво Львівської політехніки

The community manager emergence and the profession’s main functions are analyzed as well as the peculiarities of community management in students’ online social environments.

ком’юніті-менеджмент, ком’юніті-менеджер, ком’юніті, веб-спільноти, студентське середовище, веб-сайт

Березко О. Аналіз ролі ком'юніті-менеджера у студентських онлайн-середовищах / Олександр Березко, Оксана Ганець // Інформація, комунікація, суспільство 2014 : матеріали 3-ої Міжнародної наукової конференції ІКС-2014, 21–24 травня 2014 року, Україна, Львів, Славське / Національний університет "Львівська політехніка", Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності, Кафедра інформаційних систем і мереж. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2014. – С. 54–55. – Бібліографія: 3 назви.