Особливості оцінки часткових майнових прав на землю

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

В статье представлено теоретические основы и расчеты частичных имущественных прав на землю. Расчитано: стоимость прав арендодателя; стоимость прав арендатора; стоимость пожизненного владения землей. Решение проблемы оценки имущественных прав на землю составляет наибольшую практическую сложность, составляет важное значение для экономики Украины, имеет важный научно-практический интерес.Study of the influence theoretical bases and calculations of partial property rights are presented on the land. A calculation is executed: cost of rights for a lessor; cost of rights for a leaseholder; lifelong ownership the land cost. The decision of problem of estimation of property rights on the land makes most practical complication, makes an important value for the economy of Ukraine, has important scientific interest.

Перович Л. Особливості оцінки часткових майнових прав на землю / Л. Перович, Ю. Губар // Геодезія, картографія і аерофотознімання : міжвідомчий науково-технічний збірник / Міністерство освіти і науки України, Національний університет "Львівська політехніка" ; відповідальний редактор К. Р. Третяк. – Львів : Видавництво Національного університету «Львівська політехніка», 2009. – Випуск 71. – С. 157–164. – Бібліографія: 10 назв.