Розробка технології створення планової геодезичної мережі методом несуцільних спостережень тріангуляції. Навчальний посібник з курсу: “Основні геодезичні роботи”.Частина ХІ

Чернігівський державний інститут економіки і управління

XI частина посібника посвячується побудові і дослідженню моделі, істинні значення елементів які нам відомі. Генеруючи середні квадратичні похибки вимірювання кутів у тріангуляції 3 класу, виконано зрівноваження мережі суцільних і несуцільних спостережень тріангуляції. Дано порівняння точності врівноважених елементів тріангуляції суцільних і несуцільних спостережень. Дається порівняльний наліз елементів мережі несуцільних спостережень з істинними значеннями моделі.

Розглядається ряд. який опирається на сторони з відомими координатами пунктів старшого класу. Координати даних пунктів можуть бути визначенні по системі GPS.

метод несуцільних спостережень тріангуляції, імітаційне моделювання, зрівноваження корелатним способом, оцінка точності

Літнарович Р. М. Розробка технології створення планової геодезичної мережі методом несуцільних спостережень тріангуляції : навчальний посібник з курсу "Основні геодезичні роботи" / Р. М. Літнарович ; Чернігівський державний інститут економіки і управління. - Чернігів, 2001. - Ч. ХІ. - 45 с.