Thumbnail Image

Видавництво Львівської політехніки

The question is one of the tools of communication. This article is dedicated to the problem of usage of questions in programmers professional activity.

комунікації, питання, проекти, програмне забезпечення, чек-листи

Длугунович Н. Питання як ефективний інструмент комунікацій в професійній діяльності програміста / Наталя Длугунович // Інформація, комунікація, суспільство 2015 : матеріали 4-ої Міжнародної наукової конференції ІКС-2015, 20–23 травня 2015 року, Україна, Львів, Славське / Національний університет "Львівська політехніка", Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2015. – С. 106–107. – Бібліографія: 2 назви.

Endorsement

Review