Друковані праці Національного університету "Львівська політехніка" за 2008 рік

Бібліографічний покажчик “Друковані праці Національного університету “Львівська політехніка” за 2008 рік” містить перелік праць викладачів, наукових співробітників, аспірантів університету, що вийшли друком у 2008 році. У покажчик включено бібліографічні описи монографій, довідників, підручників, навчальних посібників, методичних матеріалів, статей із журналів, збірників, опублікованих матеріалів і тез доповідей на конференціях, семінарах, симпозіумах. Подано також описи бібліографічних видань, електронних ресурсів, рецензій та науково-популярних статей. Публікації згруповано за інститутами (підрозділами) університету. У розділах матеріал розташовано за алфавітом прізвищ авторів. У середині авторських комплексів праці кожного автора розміщено за назвами публікацій відповідно до зведеного українсько-російського алфавіту, а далі – латинського. Склад авторів відображено в допоміжному авторському покажчику. Бібліографічний опис праць складено згідно із стандартом з бібліографічного опису документів ДСТУ ГОСТ 7.1:2006 та з урахуванням вимог ДСТУ 3582-97 “Скорочення слів в українській мові у бібліографічному описі”. Бібліографічні описи створено de visu, безпосередньо за оригіналами видань. Покажчик має довідково-інформаційний характер. Видання призначене для наукових, інженерно-технічних працівників, викладачів, аспірантів і студентів вищих навчальних закладів, а також для працівників бібліотек та інформаційних служб.

друковані праці, бібліографічний покажчик, Національний університет "Львівська політехніка", Науково-технічна бібліотека, зведений бібліографічний покажчик

Друковані праці Національного університету “Львівська політехніка” за 2008 рік : бібліографічний покажчик / Національний університет “Львівська політехніка”, Науково-технічна бібліотека ; [укладачі: І. О. Войтович, І. В. Гамола, М. В. Загачевська, Т. І. Кріп, О. Б. Ніколюк, І. М. Пашкевич, Р. В. Проскурницька, Г. М. Щитинська] ; за редакцією: О. В. Шишки, І. О. Бєлоус. – Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2009. – 908 с.