Thumbnail Image

Видавництво Львівської політехніки

Создание биогуматов на основе хиноидных производных у - кротонолактону как эффективных стимуляторов роста / А. И. Ковальчук, С. В. Половкович, И. В. Струбицький, В. П. Новиков // Фітогормони, гумінові речовини та інші біологічно активні сполуки для сільського господарства, здоров'я людини і охорони навколишнього середовища: матеріали доповідей IX Міжнародної конференції daRostim 2013, 7–10 жовтня 2013 року, Львів / Державний фонд фундаментальних досліджень України, Національний університет "Львівська політехніка", Приватний інститут прикладної біотехнології daRostim ; [відповідальний редактор В. Новіков]. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2013. – С. 58.

Endorsement

Review