Акустична модернізація глядацького залу Народного дому

Запропоновано заходи покращання акустичних характеристик внутрішнього середовища глядацького залу Народного дому у с. Соснівка (побудований у 1962 році як будинок культури). Глядацький зал потребує повного переобладнання і застосування сучасних акустичних матеріалів. Надмірне використання звукоізолювальних матеріалів для облицювання поверхонь стін і стелі під час будівництва зумовило ефект приглушеності залу. Використання сучасних акустичних матеріалів на менших поверхнях (лише на стелі ) і застосування пластичних форм покращить “акустичний клімат” глядацького залу.

Кінаш Р. І. Акустична модернізація глядацького залу Народного дому / Р. І. Кінаш, Е. А. Нестерович, А. Р. Вачко // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2006. – № 568 : Архітектура. – С. 172–180. – Бібліографія: 5 назв.