Наведено опис конструкції та принципу дії гідроприводу стенда для дослідження запобіжних пристроїв машин та результати дослідження його характеристик. Запропоновано аналітичні залежності для розрахунку навантажувальної здатності конусної фрикційно-запобіжної муфти та наведено результати її теоретичних і експериментальних досліджень. The description to designs and principle of action hydraulic drive of stand for study machines preventative mechanisms is presented and the hydraulic drives results features study are given. Analytical dependencies for calculation of cones friction-preventative clutch loading ability are offered and brought results its theoretical and experimental studies.

запобіжні пристрої, силова гідравлічна установка

Брощак І. І. Дослідження запобіжних пристроїв машин з використанням силової гідравлічної установки / І. І. Брощак // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2007. – № 583 : Оптимізація виробничих процесів і технічний контроль у машинобудуванні та приладобудуванні. – С. 29-35. – Бібліографія: 3 назви.