Базилевич Роман Петрович

2014-01-20

Authors

У виданні відображено основні етапи життя, наукову, науково-організаційну, педагогічну діяльність професора Національного університету «Львівська політехніка», завідувача кафедри програмного забезпечення, академіка Академії інженерних наук Базилевича Романа Петровича. Покажчик містить інформацію про науковий доробок вченого. Розрахований на наукових працівників, інженерів, істориків науки, аспірантів, студентів.

Базилевич, Національний університет "Львівська політехніка", Науково-технічна бібліотека, біобібліографія вчених Львівської політехніки, біобібліографічний покажчик

Базилевич Роман Петрович. До 75-річчя від дня народження [Електронний ресурс] : біобібліографічний покажчик / Національний університет "Львівська політехніка", Науково-технічна бібліотека ; [укладачі: М. В. Сергєєва, О. В. Шишка ; редакційна рада: О. В. Шишка (голова), І. О. Бєлоус, Н. Е. Кунанець, Р. С. Самотий, І. О. Войтович]. – Львів, 2012. – 933 КБ. – (Біобібліографія вчених Львівської політехніки ; випуск 49). – Назва з екрану.