Видавництво Львівської політехніки

Визначення зброджувальної активності молочно-кислих бактерій різних йогуртів та симбіотичних культур «тибетський грибок» і «чайний грибок» / В. Г. Червецова, О. І. Вічко, Н. Є. Стадницька, Н. В. Кушнір, В. П. Новіков // Актуальні проблеми синтезу і створення нових біологічно активних сполук та фармацевтичних препаратів : матеріали доповідей та збірник наукових статей : інтернет-конференція, 23-25 квітня 2013, Львів / Державний фонд фундаментальних досліджень, Національний університет «Львівська Політехніка», Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2013. – С. 127–130. – Бібліографія: 3 назви.