2001-03-27

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

У статті розглядаються основні види DoS-атак, що насичують смугу пропускання каналу зв’язку системи-жертви, проводиться їх аналіз і пропонуються способи захисту від них.
In the article there are considered main types of DoS-attacks which flood victim’s communication channel bandwidth, carried out their analysis and offered methods of protection from these attacks.

Піскозуб А. 3. DoS-атаки (атаки типу “відмова від обслуговування”) та DDoS-атаки (розподілені атаки типу “відмова від обслуговування”) / А. 3. Піскозуб // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2002. — № 440 : Радіоелектроніка та телекомунікації. — С. 262–270.