Обліково-інформаційне забезпечення внутрішньогосподарського контролю

Досліджено і висвітлено питання обліково-інформаційного забезпечення внутрішньогосподарського контролю як функції управління. Розкрито вплив якості облікової інформації та організації контролю на систему сучасного менеджменту підприємства. In the article investigational and the question of the providing of internal control is reflected. Essence, features of application and place of internal control, is exposed in the system of modern management of enterprise.

Сардачук І. І. Обліково-інформаційне забезпечення внутрішньогосподарського контролю / І. І.Сардачук // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2009. – № 647 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 510–515. – Бібліографія: 7 назв.