Роль мережі Internet у підвищенні ефективності діяльності журналіста

Національний університет "Львівська політехніка"

На даний час мережа Інтернет використовується суспільством у повсякдневному вжитку, адже це невід’ємна частина інформатизації людей. У випадку використання журналістами мережі Інтернет, це також джерело черпання інформації, для забезпечення людей свіжими, цікавими та актуальними новинами. У статті розкривається проблема використання мережі Інтернет у підвищенні ефективності діяльності журналіста.

мережа Інтернет, Інтернет – технології, Інтернет – медіа

Лупіна А. Роль мережі Internet у підвищенні ефективності діяльності журналіста / Аліна Лупіна // Студентська молодь і науковий поступ : матеріали VI Міжвузівської щорічної наукової студентської конференції / Львівський університет бізнесу і права ; за редакцією доктора економічних наук, професора Л. А. Янковської. – Львів, 2009. – C. 228–229. – Бібліографія: 2 назви.