Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Оптимізовано масу інструмента і показано, що під час вібраційно-відцентрової зміцнювальної обробки обробки збільшення маси робочого органу приводить приводить до покращання фізико-механічних властивостей при поверхневого шару або до збільшення продуктивності процесу. The mass of the tool is optimized and shown that during vibration-centrifugal strengthening processing the increase of weight of working body conducts physicomechanical properties a layer surface improvement or productivity process increase.

Кирилів Я. Б. Оптимізація маси інструмента під час вібраційно-відцентрової зміцнювальної обробки / Я. Б. Кирилів // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2002. – № 442 : Оптимізація виробничих процесів і технічний контроль у машинобудуванні та приладобудуванні. – С. 97–101. – Бібліографія: 5 назв.