Thumbnail Image

Видавництво Львівської політехніки

This article is talking about efficiency of video advertising for popularization of hotel services. Posted advantages of video advertising and usage statistics of different types of advertising aimed at creating an image of hotels.

реклама, відеопрезентація, ефективність, відеохостинг, готельні послуги

Чура Ю. Ефективність застосування відеореклами для популяризації готельно-відпочинкових комплексів / Юлія Чура, Нестор Думанський // Інформація, комунікація, суспільство 2015 : матеріали 4-ої Міжнародної наукової конференції ІКС-2015, 20–23 травня 2015 року, Україна, Львів, Славське / Національний університет "Львівська політехніка", Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2015. – С. 84–85. – Бібліографія: 1 назва.

Endorsement

Review