Реалізація операцій трійкової логіки за допомогою двопорогових нейронів

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розроблено математичні моделі двопорогових нейронів для випадку трійкового подання інформації. Запропоновано три нейронні мережі на лінійних та двопорогових нейронах. Перша функціонує як трійковий елемент мінімуму, друга – як елемент трійкового мінімуму, а третя – трійкової інверсії. In this work the mathematical models of two-threshold neurons for ternary information presentation are developed. Three neural networks on linear and two-threshold neurons are proposed. The first operates as a ternary maximum element, the second does as a ternary minimum element, the third does as a ternary inversion element.

математичні моделі, двопорогові нейрони, mathematical models, two-threshold neurons

Осадчук О. В. Реалізація операцій трійкової логіки за допомогою двопорогових нейронів / О. В. Осадчук, O. О. Семенова, O. О. Войцеховська, А. О. Семенов // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2009. – № 645 : Радіоелектроніка та телекомунікації. – С. 218-221. – Бібліографія: 7 назв.