Електронні петиції як новий механізм комунікації

Видавництво «Редакція «УП»

The article considers the main features of creating electronic petitions in Ukraine is examined. The main stages of creating e-petitions and obtain answers to it are presented. The results of analysis of the number of submitted electronic petitions are presented.

електронні петиції, влада, суспільство, демократія, веб-сайт, органи державної влади, органи місцевого самоврядування, громадські організації

Вовк Н. Електронні петиції як новий механізм комунікації / Наталія Вовк // Інформаційне суспільство: тенденції регіонального розвитку : матеріали міжнародної науково-практичної конференції ISRDT-2016, 20–21 вересня 2016 року / Національний університет «Львівська політехніка», Інститут підприємництва та перспективних технологій, Інститут гуманітарних та соціальних наук, Жешувський університет, Факультет економіки. – Львів : Видавництво «Редакція «УП», 2016. – С. 12–13. – Бібліографія: 4 назви.