Видавництво Львівської політехніки

This article dwells on the knowledge extraction from plaintexts in the context of electronic encyclopedia design.It determines the basic steps in knowledge extraction and defines the peculiarities of electronic encyclopedias.

електронна енциклопедія, екстракція знань, шаблони, макроструктура тексту, перехресні відсилання, відкритий текст

Жежнич П. Формування електронної енциклопедії за допомогою екстракції знань з відкритих текстів / Павло Жежнич, Марія Гірняк // Інформація, комунікація, суспільство : матеріали І Міжнародної наукової конференції ІКС-2012, 25–28 квітня 2012 року, [Львів] / Національний університет "Львівська політехніка", Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності, Кафедра інформаційних систем та мереж. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2012. – С. 32–33. – Бібліографія: 4 назви.