Електроні енциклопедії: сучасність та перспективи

Thumbnail Image

Видавництво Львівської політехніки

The article reviews the basic principles and features of electronic encyclopedias with their predominance of paper publications and development predominance of paper publications and development prospects.

електронна енциклопедія, ЕСУ, електронна версія друкованого видання, wiki-технології

Лісіна С. Електроні енциклопедії: сучасність та перспективи / Світлана Лісіна, Катерина Мартинюк // Інформація, комунікація, суспільство 2017 : матеріали 6-ої Міжнародної наукової конференції ІКС-2017, 18–20 травня 2017 року, Україна, Славське / Національний університет "Львівська політехніка", Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2017. – С. 261–262. – Бібліографія: 6 назв.

Endorsement

Review