Архітектура СППР з розподілу обмежених ресурсів

Видавництво Львівської політехніки

A method of allocating scarce resources based on building aims and consumers of resources and computation of their priorities using the method of analytical hierarchy was developed and investigated, thus the efficiency of the decisions of "supplier-consumer” was increased.

метод аналітичної ієрархії, обмежений ресурс, пріоритет, прийняття рішень, система "постачальник-споживач", система підтримки прийняття рішень

Верес О. Архітектура СППР з розподілу обмежених ресурсів / Олег Верес, Юрій Верес // Інформація, комунікація, суспільство : матеріали І Міжнародної наукової конференції ІКС-2012, 25–28 квітня 2012 року, [Львів] / Національний університет "Львівська політехніка", Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності, Кафедра інформаційних систем та мереж. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2012. – С. 230–231. – Бібліографія: 1 назва.