Досліджено вплив організації облікового процесу на ефективність прийняття управлінських рішень в процесі провадження спільної діяльності без створення юридичної особи в сучасних умовах господарювання. The table of the article is devoted the investigation of effect accounting’s organization on making better management decisions in joint business in modern business conditions.

Рижа М. Ю. Роль бухгалтерського обліку в системі управління спільною діяльністю: організаційний аспект / М. Ю. Рижа // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2009. – № 647 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 494–497. – Бібліографія: 4 назви.