Thumbnail Image

Видавництво Львівської політехніки

The article analyzes web design terms with prepositive elements of foreign origin, describes peculiarities of their formation. It is found out that prepositive terminological elements of foreign origin which have been actively combined with both foreignlanguage and Ukrainian stems, have become a powerful tool for the creation of new terms in professional terminological system.

терміни веб-дизайну, препозитивні елементи, префіксоїдu, терміни композити

Ментинська І. Терміни веб-дизайну з препозитивними елементами у фаховій комунікації: особливості вживання / Ірина Ментинська, Юлія Ментинська // Інформація, комунікація, суспільство 2017 : матеріали 6-ої Міжнародної наукової конференції ІКС-2017, 18–20 травня 2017 року, Україна, Славське / Національний університет "Львівська політехніка", Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2017. – С. 289–290. – Бібліографія: 4 назви.

Endorsement

Review