Видавництво Львівської політехніки

Develop new technologies to facilitate the incoming correspondence of the employees of utility companies and people.

вхідна кореспонденція, заява, новітні технології, сайт, шаблони

Морушко О. Застосування методів часткової автоматизації обробки вхідної кореспонденції у комунальних підприємствах / Олександр Морушко, Ірина Корінь // Інформація, комунікація, суспільство 2014 : матеріали 3-ої Міжнародної наукової конференції ІКС-2014, 21–24 травня 2014 року, Україна, Львів, Славське / Національний університет "Львівська політехніка", Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності, Кафедра інформаційних систем і мереж. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2014. – С. 318–319. – Бібліографія: 2 назви.