Проектування моделі ресурсу для координації навчального процесу кафедри

Thumbnail Image

Видавництво Львівської політехніки

The advantages of using Internet resources for information exchange in educational institutions are determined by analysis of scientific researches. The project of students forum of the university department is developed. The paper provides detailed review of entities and relationships of the resource.

Інтернет, консолідований ресурс, навчальний процес, форум, допис

Мельник Д. Проектування моделі ресурсу для координації навчального процесу кафедри / Дарина Мельник // Інформація, комунікація, суспільство 2014 : матеріали 3-ої Міжнародної наукової конференції ІКС-2014, 21–24 травня 2014 року, Україна, Львів, Славське / Національний університет "Львівська політехніка", Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності, Кафедра інформаційних систем і мереж. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2014. – С. 68–69. – Бібліографія: 2 назви.

Endorsement

Review