2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Зазначено нобхідність введення до етапу оцінки лінійних та вузлових домінант простору показник виразності естетичного потенціалу архітектурних пам’яток. Розгля-даються передумови та специфіка ведення такого дослідження.
The article considers the need of the inclusion in the stage of evaluation of linear and bound dominants of space the indicator of the distinct aesthetical characters of heritage objects. The conditions and specificity of such exploration induction are examined.

архітектурний ансамбль, історичний ландшафт, оцінка естетичного потенціалу

Ремешило-Рибчинська О. І. Передумови та специфіка оцінки естетичного потенціалу образної виразності архітектурних пам’яток в історичному ландшафті / О. І. Ремешило-Рибчинська // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 531 : Архітектура. Архітектура і туристичний бізнес. — С. 30–33.