Експериментальні дослідження зчеплення арматури з пінобетоном

2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Наведено методику та результати лабораторних експериментальних досліджень зчеплення арматури з пінобетоном. Визначено середні значення параметрів зчеплення арматури при різних діаметрах та марках пінобетону. Подано рекомендації щодо покращання зчеплення арматури з пінобетоном та напрямки подальших досліджень.
This article is devoted to methods and results of laboratory experimental examination of adherence between aerated concrete and reinforcing steel. The article informs about testing and its results. There were determined average values of adherence stresses when using different steel diameters and concrete grade. In conclusion there is given recommendation about improvement of adherence and future researches.

Демчина Б. Г. Експериментальні дослідження зчеплення арматури з пінобетоном / Б. Г. Демчина, В. Б. Верба, Х. Б. Демчина // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 545 : Теорія і практика будівництва. — С. 41–45.