Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розроблено методику оцінки міцності, тріщиностійкості залізобетонних балкових елементів на основі механіки руйнування. Запропоновано модель для розрахунку напружень і одержано формули для визначення нормальних напружень в арматурі і в стиснутих фібрах бетону, які враховують напружені зони в околі вершини тріщини. Встановлені залежності Mere та Ми, які перевірялись експериментально, а також порівнювались за формулами СниП 2.03.01-84.

Лучко Й. Й. Визначення напружень та оцінка міцності і тріщиностійкості залізобетонних балкових елементів на засадах механіки руйнування / Й. Й. Лучко, В. Ф. Лазар // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2002. – № 441 : Теорія і практика будівництва. – С. 117–131. – Бібліографія: 5 назв.