Вплив інформаційного суспільства на формування архівної термінології

Видавництво Львівської політехніки

The paper deals with archives terminology main definitions. The author considers some changes in terminology system under information society conditions. The article describes such terms as "archives" and "digital archive" and their definitions in Ukrainian and foreign resources.

архівна термінологія, архів, електронний архів, зберігання документів, інформаційне суспільство

Клімчук О. Вплив інформаційного суспільства на формування архівної термінології / Оксана Клімчук // Інформація, комунікація, суспільство 2014 : матеріали 3-ої Міжнародної наукової конференції ІКС-2014, 21–24 травня 2014 року, Україна, Львів, Славське / Національний університет "Львівська політехніка", Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності, Кафедра інформаційних систем і мереж. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2014. – С. 290–291. – Бібліографія: 6 назв.