Методи і засоби опрацювання вихідних сигналів дозиметричних детекторів

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглянуто принципи побудови сучасних дозиметричних пристроїв. Наведено оригінальні апаратні і програмні засоби опрацювання вихідних сигналів дозиметричних детекторів, що забезпечують покращення метрологічних характеристик пристроїв. Описано імітаційні моделі джерел випромінювання, детекторів і засобів опрацювання, які дають змогу аналізувати статичні і статистичні характеристики дозиметрів під час їхнього проектування. Наведено дані про дозиметричні пристрої різного призначення, що створені на основі нових принципів побудови, серійно випускаються і використовуються в різних галузях. Розглянуто питання проектування дозиметричної апаратури і завдання забезпечення її надійності. Монографія розрахована на наукових та інженерно-технічних працівників, що працюють в галузях інформаційно-вимірювальної та обчислювальної техніки. Може бути корисною для студентів старших курсів, що спеціалізуються у відповідних напрямах.

Методи і засоби опрацювання вихідних сигналів дозиметричних детекторів : монографія / Ю. Я. Бобало, В. Б. Дудикевич, В. М. Максимович, В. О. Хорошко, А. М. Бісик, Р. Т. Смук, Ю. Б. Сторонський ; Міністерство освіти і науки України, Національний університет "Львівська політехніка". – Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2009. – 200 с. – Бібліографія: с.190–197 (84 назви).