Thumbnail Image

Видавництво Львівської політехніки

The article reviews the basic principles of organization and operation of automated electronic document management system. Describes the basic direction and tasks using automated programs. Shows the current state and problems of legal and physical access to information resource in the courts of Ukraine.

автоматизована система (програма), електронний документообіг, діловодство, обробка інформації, статистичний звіт, програмний продукт

Ярка У. Система електронного документообігу "Діловодство суду" – новий етап в інформатизації судів / Уляна Ярка, Марія Крищук // Інформація, комунікація, суспільство : матеріали І Міжнародної наукової конференції ІКС-2012, 25–28 квітня 2012 року, [Львів] / Національний університет "Львівська політехніка", Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності, Кафедра інформаційних систем та мереж. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2012. – С. 262–263. – Бібліографія: 4 назви.

Endorsement

Review