Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Проаналізовано розв’язання проблеми оптимальної перенумерації вузлів схеми в процедурах автоматизованого схемотехнічного для забезпечення найбільшої ефективності процесу проектування. Детально проаналізовано методику розріджених матриць та визначено її основні задачі та специфіку їх розв’язання в схемотехнічному моделюванні. Analysis of optimum renumeration of scheme nodes problem solving in procedures of automated schemotechnical design from most effective process of design point of view is undertaken in this article. Methodology of rarefied matrixes was analysed in details and main tasks and specisics of their solving in schemotechnical modeling were determined.

Казимира І. Аналіз проблеми оптимальної перенумерації вузлів схеми з огляду впливу на ефективність схемотехнічного проектування / І. Казимира, О. Крук // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2002. – № 444 : Комп’ютерні системи проектування. Теорія і практика. – С. 84–95. – Бібліографія: 32 назви.

Endorsement

Review