Thumbnail Image

Видавництво Львівської політехніки

This article deals with one of the most popular resources of web-technology – Delicious social bookmarking service. The purpose of this service is to save and share bookmarks. In the research the service is used as a means of forming an additional educational resources array for students of the particular specialty.

веб-технології 2.0., сервіс соціальних закладок, Delicious, тег, хмарка тегів, лексикологія

Альбота С. Формування масиву допоміжних навчальних ресурсів для студентів за допомогою сервісу соціальних закладок / Соломія Альбота, Оксана Тимовчак-Максимець // Інформація, комунікація, суспільство : матеріали І Міжнародної наукової конференції ІКС-2012, 25–28 квітня 2012 року, [Львів] / Національний університет "Львівська політехніка", Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності, Кафедра інформаційних систем та мереж. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2012. – С. 76–77. – Бібліографія: 1 назва.

Endorsement

Review