Видавництво Львівської політехніки

The paper analyzes the access to digital cultural heritage available on the websites of Chernihiv Oblast and Seine-Saint-Denis district archival institutions to compare the degree of preservation of information and its use in research and private issues.

Юнеско, цифрова історико-культурна спадщина, архівні установи, електронний архів, веб-сайт

Тюрменко І. Цифрова історико-культурна спадщина на веб-сайтах архівних установ України та Франції: порівняльний аналіз / Ірина Тюрменко // Інформація, комунікація, суспільство 2014 : матеріали 3-ої Міжнародної наукової конференції ІКС-2014, 21–24 травня 2014 року, Україна, Львів, Славське / Національний університет "Львівська політехніка", Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності, Кафедра інформаційних систем і мереж. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2014. – С. 282–283. – Бібліографія: 3 назви.