Рекламний інформаційний ресурс «Львівської майстерні шоколаду»

Thumbnail Image

Видавництво Львівської політехніки

The article is about the promotional and advertising product and about the most popular types of advertising nowadays, the ways of distribution. Includes analysis of advertising facilities that Lviv Handmade Chocolate uses.

реклама, інтернет-реклама, інформація, інформаційний продукт

Чернявська К. Рекламний інформаційний ресурс «Львівської майстерні шоколаду» / Катерина Чернявська // Інформація, комунікація, суспільство 2014 : матеріали 3-ої Міжнародної наукової конференції ІКС-2014, 21–24 травня 2014 року, Україна, Львів, Славське / Національний університет "Львівська політехніка", Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності, Кафедра інформаційних систем і мереж. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2014. – С. 214–215. – Бібліографія: 3 назви.

Endorsement

Review