Технології розроблення стартапів та започаткування молодіжного підприємництва

Навчальний посібник розроблений в межах реалізації грантового проєкту USAID «Економічна підтримка України» за підтримки компанії «DAI». У навчальному посібнику представлено основні теоретичні підходи та практичні рекомендації з започаткування бізнесу та його розвитку. Призначений для молодих стартаперів, що прагнуть започаткувати власну справу, а також для студентів вищих навчальних закладів спеціальності 073 Менеджмент» та 281 «Публічне управління і адміністрування» усіх рівнів акредитації, слухачами інститутів післядипломної освіти, які бажають мати ґрунтовні знання з обліку, управління, маркетингу, фінансів та бізнес-планування.

Технології розроблення стартапів та започаткування молодіжного підприємництва : навчальний посібник / Н. Ю. Подольчак, О. Г. Сокіл, В. В. Рисін [та ін.] ; за заг. ред. : Н. Ю. Подольчака, О. Г. Сокола, Ю. М. Дзюраха. - Львів : Растр-7, 2023. – 186 с.