Мінімізація графів з поміченими вершинами

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Чепурко В. Мінімізація графів з поміченими вершинами / Віталій Чепурко // Комп'ютерні науки та інженерія : матеріали ІІІ Міжнародної конференції молодих вчених CSE–2009, 14–16 травня 2009 року, Україна, Львів / Національний університет "Львівська політехніка". – Львів : Видавництво Національного університету «Львівська політехніка», 2009. – С. 273–275. – ( Міжнародний молодіжний фестиваль науки «Litteris et Artibus»). – Бібліографія: 4 назви.

algoritm, algoritm, minimization, equivalent, deterministic graphs

Чепурко В. Мінімізація графів з поміченими вершинами / Віталій Чепурно // Комп'ютерні науки та інженерія : матеріали ІІІ Міжнародної конференції молодих вчених CSE–2009, 14–16 травня 2009 року, Україна, Львів / Національний університет "Львівська політехніка". – Львів : Видавництво Національного університету «Львівська політехніка», 2009. – С. 273–275. – ( Міжнародний молодіжний фестиваль науки «Litteris et Artibus»). – Бібліографія: 4 назви.