Аналітичне забезпечення управління підприємствами в кризових умовах

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Сформульовано проблеми та визначено можливості удосконалення основних напрямів методики аналізу (передкризового стану, платоспроможності, фінансової стійкості, ділової активності, інвестиційної діяльності) для об’єктивного оцінювання фінансового стану промислових підприємств, які діють в умовах економічної кризи. In the article we formulated problems and defined possibilities of improvement of basic directions of method of analysis (the risk of bankruptcy, solvency, business activity, financial firmness, innovative activity) for the objective estimation of the financial position of industrial enterprises which operate in the conditions of economic crisis.

фінансова стійкість, економічна криза, financial firmness, economic crisis

Кіндрацька Г. І. Аналітичне забезпечення управління підприємствами в кризових умовах / Г. І. Кіндрацька, М. С. Білик // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2009. – № 647 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 369–376. – Бібліографія: 13 назв.