Представлення навчально-творчої діяльності освітніх закладів у мережі Інтернет

Thumbnail Image

Видавництво Львівської політехніки

The article is devoted to defining of the main point and the importance of positioning of comprehensive schools. Efficient ways of positioning at market of educational services with the help of Internet technologies are detected such as the creation of the school's official website, the use of social networks and blogs.

інтернет-представництво, освітній заклад, освітні послуги, рекламна діяльність, веб-сайт, соціальні мережі

Мина Ж. Представлення навчально-творчої діяльності освітніх закладів у мережі Інтернет / Жанна Мина, Оксана Гордійчук // Інформація, комунікація, суспільство 2017 : матеріали 6-ої Міжнародної наукової конференції ІКС-2017, 18–20 травня 2017 року, Україна, Славське / Національний університет "Львівська політехніка", Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2017. – С. 355–356. – Бібліографія: 4 назви.

Endorsement

Review