Аналіз функціонування "Української наукової Інтернет-спільноти"

Видавництво Львівської політехніки

This paper offers the functional analysis of the site http://www.nauka-online.org as a popular Internet resource which provides the effective scientific communication between its members.

веб-спільнота, інформаційні ресурси, наукова співпраця, інформаційне суспільство, інтернет-комунікація

Пелещишин А. Аналіз функціонування "Української наукової Інтернет-спільноти" / Андрій Пелещишин, Юрій Сєров, Дарина Мельник // Інформація, комунікація, суспільство : матеріали І Міжнародної наукової конференції ІКС-2012, 25–28 квітня 2012 року, [Львів] / Національний університет "Львівська політехніка", Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності, Кафедра інформаційних систем та мереж. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2012. – С. 104–105. – Бібліографія: 3 назви.