Thumbnail Image

Видавництво Львівської політехніки

Designing the new forms of the state institutions activity organizing on the base of information and communication technologies is an urgent problem under the conditions of the information society development. One such technology is Intranet portal of bodies of local-self government, as the base element of introduction and further development of Electronic government in Ukraine.

електронне урядування, внутрішній портал, міська рада, автоматизація, комунікаційна система

Химиця Н. Інтранет портал як форма внутрішньої комунікації державного інституту в контексті впровадження “електронного уряду” / Наталія Химиця, Тетяна Комісарчук // Інформація, комунікація, суспільство : матеріали І Міжнародної наукової конференції ІКС-2012, 25–28 квітня 2012 року, [Львів] / Національний університет "Львівська політехніка", Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності, Кафедра інформаційних систем та мереж. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2012. – С. 186–187. – Бібліографія: 5 назв.

Endorsement

Review