Використання досвіду Польщі для впровадження е-урядування в Україні

Видавництво Львівської політехніки

This paper provides an overview of the system of e-government implementation in Poland. The recommendations for improving e-government in Ukrainе are provided.

електронне урядування, е-урядування в Польщі, інформаційно-комунікаційні технології, електронні послуги, інформатизація

Матієшин Л. Використання досвіду Польщі для впровадження е-урядування в Україні / Любов Матієшин, Юрій Сєров // Інформація, комунікація, суспільство 2015 : матеріали 4-ої Міжнародної наукової конференції ІКС-2015, 20–23 травня 2015 року, Україна, Львів, Славське / Національний університет "Львівська політехніка", Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2015. – С. 148–149. – Бібліографія: 2 назви.