Расмотрены вопросы определения и использования тропосферных задержек GNSS-сигналов на современном этапе развития спутниковых технологый. Questions of definition that uses oftropospheric delays of GNSS-signals at the present stage of development of satellite technologies are considered.

Каблак Н. Сучасні підходи до визначення та використання тропосферних затримок GNSS-сигналів / Н. Каблак // Геодезія, картографія і аерофотознімання : міжвідомчий науково-технічний збірник / Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Національний університет "Львівська політехніка" ; відповідальний редактор К. Р. Третяк. – Львів : Видавництво Національного університету «Львівська політехніка», 2009. – Випуск 72. – С. 22–27. – Бібліографія: 9 назв.