Точність моделей, створених під час стереолітографії

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

The characteristics of stereolitography process as a method of prototypes procedures has been presented. The factors which influence the accuracy of models as well as the quality of the surfaces have been discussed. The results of the research which deal with model accuracy and the roughness of the surfaces an the example of complex objects have been shown.

Рейман Е. Точність моделей, створених під час стереолітографії / Е. Рейман // Автоматизація виробничих процесів у машинобудуванні та приладобудуванні : український міжвідомчий науково-технічний збірник / Державний університет "Львівська політехніка" ; редколегія: З. А. Стоцько (відповідальний редактор) [та інші]. – Львів : Видавництво Державного університету "Львівська політехніка", 2001. – Випуск 36. – С. 61–68. – Бібліографія: 7 назв.