Консолідований інформаційний ресурс аналізу цін товарів

Видавництво Львівської політехніки

This paper describes the nature and recognition of price-aggregators. The method and the role of aggregators in the modern competitive firms is studied.

прайс-агрегатор, прайс-лист, веб-сайт, Інтернет-магазин, інформаційний ресурс, консолідований ресурс

Аверкова О. Консолідований інформаційний ресурс аналізу цін товарів / Ольга Аверкова, Юрій Сєров // Інформація, комунікація, суспільство 2014 : матеріали 3-ої Міжнародної наукової конференції ІКС-2014, 21–24 травня 2014 року, Україна, Львів, Славське / Національний університет "Львівська політехніка", Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності, Кафедра інформаційних систем і мереж. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2014. – С. 208–209. – Бібліографія: 3 назви.