Проблеми безпеки інформаційного простору держави, шляхи їх вирішення

Thumbnail Image

Видавництво Львівської політехніки

The article is devoted to the questions of management of the state information security in modern terms, to research on topical issues of security information space of Ukraine, forming of the system of providing of cyber security of Ukraine.

інформаційна безпека, інформаційні загрози, інформаційні технології, інформаційний простір, система інформаційної безпеки

Литвин В. Проблеми безпеки інформаційного простору держави, шляхи їх вирішення / Василь Литвин, Віктор Шатських // Інформація, комунікація, суспільство 2017 : матеріали 6-ої Міжнародної наукової конференції ІКС-2017, 18–20 травня 2017 року, Україна, Славське / Національний університет "Львівська політехніка", Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2017. – С. 34–35. – Бібліографія: 7 назв.

Endorsement

Review